Kde jste: Hlavní stránkaKateřina Růžičková provozní ředitelkou RobertNemec.com

Kateřina Růžičková provozní ředitelkou RobertNemec.com

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Kateřina Růžičková má nově v agentuře na starosti řízení finančního a účetního oddělení společnosti a veškeré provozní záležitosti.

Kateřina Růžičková, RobertNemec.com

Kateřina Růžičková má nově v agentuře  na starosti řízení finančního a účetního oddělení společnosti a veškeré provozní záležitosti – a to pro agenturní pobočky v Praze, Brně a San Francisku.

Je přímým zástupcem jednatele a je zároveň prokuristkou. Pozici přebírá po Jitce Horké, která po sedmi letech v RobertNemec.com odešla studovat do Říma.

„Kateřina Růžičková je mimořádně chytrá a schopná osobnost,“ komentuje výběr Robert Němec, ředitel agentury RobertNemec.com. „Jejím posláním je, aby naše agentura expandovala jak u nás, tak v zahraničí, a aby si udržela ziskovost a vše fungovalo tak, jak má. Součástí toho je i controlling a systém řízení finančních toků, který letos zavádíme.“

Kateřina Růžičková v minulosti působila jako senior auditor ve společnosti Deloitte, následně jako finanční ředitelka pro střední Evropu ve společnosti ACTIVE 24 a nakonec jako finanční manažerka ve společnosti IDS Scheer ČR. Je absolventkou Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně, složila Státní jazykovou zkoušku z němčiny a angličtiny, studovala ve Stuttgartu a Londýně.

O agentuře RobertNemec.com  

RobertNemec.com je mezinárodní digitální agentura, která klientům pomáhá vydělávat již od roku 2001. Zaměřuje se na online marketing, přípravu marketingových strategií, SEO, multikanálový marketing, public relations, PPC a emailové kampaně.

Na základě výzkumů vyvinula metodologii IRDA, která klientům pomáhá s volbou vhodných marketingových kanálů v různých částech nákupního procesu spotřebitele.

Mezi klienty agentury RobertNemec.com se zařadili klienti jako je T-mobile, Centrum.cz, Parfums.cz, CZC.cz, Mironet, Student Agency, Citi, Mountfield, Saxo Bank, OKAY, Vykupto.cz, Vivantis, Pfizer, Merck, OTTO Group, NOKIA, Century 21, FujiFilm, DATART a desítky dalších.

RobertNemec.com má pobočky v San Franciscu, Praze a Brně.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>