Kde jste: Hlavní stránkaJitka Horká se stala provozní ředitelkou agentury RobertNemec.com

Jitka Horká se stala provozní ředitelkou agentury RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví kolegové, Tiskové zprávy

Provozní ředitelkou se v internetové agentuře RobertNemec.com od 14. září 2009 stala Ing. Jitka Horká. Dosavadní ředitel a jednatel Robert Němec se soustředí především na strategii, marketing, vývoj nových produktů a péči o klíčové klienty.

Jitka Horká

Ing. Jitka Horká je čerstvou absolventkou oboru finance na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. V průběhu studia byla na několika stážích v zahraničí, například na prestižním CERN institutu ve Švýcarsku.

V agentuře RobertNemec.com začala pracovat v roce 2008 nejdříve jako office manažerka, odkud postoupila na současnou pozici provozní ředitelky.

O RobertNemec.com

RobertNemec.com je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty patří např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České Radiokomunikace, FujiFilm, a desítky dalších.

Kontakt

Michal Prouza

+420 721 666 152

[email protected]

RobertNemec.com

Sokolská 4, 120 00 Praha 2

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>