Kde jste: Hlavní stránkaMonika Styxová

Monika Styxová

Monika Styxová

Konzultantka

Vzdělání

Monika v současné době studuje na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity jednooborový obor psychologie. Studia si pravidelně zpestřuje zahraničními pobyty. Půl roku strávila ve Španělsku, kde studovala tamější univerzitu. Záhy jí učarovalo Dánsko, kde se věnovala kurzům byznys komunikace a marketingu na sociálních médiích. Mezikulturní prostředí ji fascinuje. Na vlastní pěst se mimo angličtinu naučila dva další jazyky, a aktuálně bojuje s učením dalšího.

Pravidelně brouzdá po copycampech, barcampech i dalších konferencích. Jejím srdcovým způsobem získávání informací je poslech technicky orientovaných podcastů (Note to self, Geek Fit). Absolvovala kurz základy koučinku.

Zkušenosti

Jako nezávislá copywriterka měla Monika možnost participovat na celé řadě kuriózních a méně či více perspektivních projektech. Několik let se věnuje korektuře odborných i uměleckých textů. Působila jako kritik a moderátor na literárních portálech, kde hodnotila také literární soutěže a poskytovala začínajícím autorům patřičný křest ohněm cupováním jejich děl na písmenka.

Když nastoupila do agentury RobertNemec.com, měla za sebou jen pár let textaření. Postupně si ale osahala marketing na sociálních sítích, PPC i návrhy originálních obsahových strategií. Mimo práci pomáhala s PR psychologické konferenci Quo vadis, psychologie, která proběhla 2014 v Brně.

Práce v agentuře RobertNemec.com

Monika měla mimo svoji konzultantskou práci na starosti nábor a firemní HR agentury. Věnovala se přijímacím pohovorům, takže pokud jste se ucházeli o některou pozici v agentuře, dost možná jste komunikovali právě s ní. Dále participovala také na interní péči o zaměstnance ve spolupráci s ekonomickou ředitelkou.

Monika nevydrží dlouho v klidu. Ráda sportuje, pohybuje se (po kavárnách i fitness centrech, ale často také do zahraničí). Když chce relaxovat, hraje počítačové hry a nebo čte psychologické studie.

  • Odbornost

  • Stravování

  • Technologie

  • Osobnost

  • Víno/pivo

Facebook Google+ LinkedIn

Přechozí Další

Značky, kterým pomáhal/a

    • Vykupto.cz
    • xparfemy.cz