Kde jste: Hlavní stránkaEliška Plitzová

Eliška Plitzová

Eliška Plitzová

Junior konzultant

Telefon +420 723 984 990

Eliška zbožňuje data. Webovou analytiku si omotala kolem prstu stejně jako programování a kódování, ve volných chvílích se baví grafikou a v dětství byla její nejoblíbenější hračka Excel.

Vzdělání

V 6. třídě základní školy se Elišce obrátil svět vzhůru nohama. Dostala svůj první počítač a přešla do matematické třídy. Když si o dva roky později měla vybrat z volitelných předmětů, proběhla kolem kuchyněk a rovnýma nohama skočila do programování v Pythonu. Už tehdy věděla, že její další kroky povedou na Soukromou školu informatiky a ekonomie, kde vystudovala obor Správce informačních systémů.

Po střední škole odešla do Prahy, kde pracovala v laboratoři na testování asfaltů, zhubla 15 kilo jen díky excelovské tabulce a grafům, které prostě musely za každou cenu klesat. Po půl roce naskočila zase zpět do studentského života a zakousla se do studia informatiky a geografie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Touha po nových informacích je Elišky hnací motor. Kromě Digisemestru také absolvovala kurz JavaScriptu, dva kurzy programování v jazyce Swift pro iOS, Digitální garáž, Super Affiliate Academy a také třeba dvouměsíční program Podnikání z pláže. Podívejte se na Elišky LinkedIn a prohlédněte si další kurzy, ve kterých zazářila.

Zkušenosti

Eliška vždy míří vysoko, takže už na střední škole, ve chvílích kdy nehrála World of Warcraft, vytvořila jako studentský projekt celý e-shop pro pekárnu včetně administrace v HTML, PHP, ve spojení s MySQL databází a přitom ještě stíhala pracovat pro neziskovou organizaci AIESEC, kde vedla tým čtyř lidí.

Ve volných chvílích se věnuje UX, návrhu UI mobilních aplikací a grafice, kterou si můžete prohlédnout na Dribbble a Behance. Baví ji čtení o datové analytice a enhanced e-commerce. Na blogu Sima Ahava dokáže strávit celé hodiny a pravidelně propadá i čtení LunaMetrics nebo Optimize Smart.

Práce v RobertNemec.com

Do agentury přišla Eliška na placenou stáž. Všechny okouzlila svými programovacími schopnostmi a vášní pro data. V současnosti zastává pozici datového analytika, čaruje v Google Tag Manageru a v Google Analytics si ochočila všechny dimenze i metriky. Dokáže napsat web od naprostého základu a s platformou WordPress umí hotové zázraky.

Mimo to také píše skripty v Google Apps Script a vytváří nástroje, které usnadňují práci a šetří čas jejím klientům i kolegům.

Eliška je posedlá organizací práce v Todoistu, je minimalista a zbožňuje angličtinu. Na na svých language skills neustále tvrdě pracuje. Když se například chtěla naučit srbsky, jednoduše na dva měsíce do Srbska odjela.

Ráda fotí. Je závislá na Instagramu, kde ji můžete sledovat. Na zápěstí má vytetované své jméno v binárním kódu a její životní motto je: “Hodně budeš někde.”

 • Odbornost

  • digitální analytika
 • Stravování

  • vegetarián
 • Technologie

  • mám mac
  • mám iphone
 • Osobnost

  • ranní ptáče
 • Víno/pivo

  • abstinent

Facebook Twitter LinkedIn

Přechozí Další

Značky, kterým pomáhal/a