Kde jste: Hlavní stránkaMatej Leskovjanský

Matej Leskovjanský

Matej Leskovjanský

Client service director

Telefon 734 570 012

Mateje charakterizuje vytrvalost, a to nejen v byznysu. Strategicky rozvíjí agenturu, pečuje o portfolia klientů a vede client service tým.

Vzdělání

“Jack of all trades, master of none,” usmívá se Matej, když komentuje své vzdělání. Kdysi snil o politické kariéře a vydal se studovat politologii a filosofii do Skotska, ale záhy zjistil, že drillování není nic pro něj. Když mu náhodou zkřížil cestu marketing, rozhodl se dát studiu druhou šanci a vystudoval jej na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Při studiu byl neustále v pohybu. Většinu času zvládal několik projektů současně a přitom se oddával i svým sportovním vášním. Je také posedlý samostudiem; v jeho knihovně najdete manažerské příručky, knihy o psychologii, biologii, ale také o vojenské strategii.

Vysoká všestrannost mu zajišťuje dobrou orientaci na všech kanálech, takže tvorba strategií a nastavování procesů je pro něj naprostou hračkou.

Zkušenosti

Matej si před nástupem do agentury vyzkoušel leccos. Projekty jsou jeho vášeň. Intuitivně ho to táhlo k novým technologiím, a proto začal ve společnosti, která se věnovala digitalizaci dat.
Zkušenosti s prací s lidmi a motivací týmu získával v HR společnosti FatraSki s. r. o. – vymýšlel teambuildingové a zážitkové programy pro IT firmy. I díky tomu se o krůček přiblížil digitálnímu marketingu.

Ochotně se zhostil organizace a marketingu několika sportovních utkání. Protože je nadšený sportovec, participoval také na zavedení projektu sportovního vzdělávání dětí, který čítal až 2000 dětí. Matej měl na starosti organizaci práce i celkovou metodiku programu.

První marketingové zakázky na sebe nenechaly dlouho čekat. Matej začínal jako příležitostný copywriter. Protože disponoval vhledem a klientům vždycky dodal něco navíc, začal navrhovat také marketingové strategie. Záhy se na několik let se přesídlil do oblasti cestovního ruchu, kde působil jako marketingový konzultant a projektový manažer. Cílem jeho projektů bylo zviditelnit a popularizovat přírodní krásy Slovenska.

Mimoto si ozkoušel také tvorbu webů, PR a kreativní kampaně v rámci práce pro několik klientů jako freelancer.

Práce v RobertNemec.com

Matej nastoupil do agentury jako projektový a presale manažer. Jeho vášeň ve vytváření strategií, nastavování procesů a řízení projektů ho však záhy zcela pohltila. V současnosti vede client service tým, deleguje úkoly v rámci celé agentury, zastřešuje marketingové aktivity klientů a strategicky rozvíjí jejich byznys. Za každým jeho krokem a nápadem stojí důmyslné strategické plány a touha rozvíjet potenciál klientů i celé agentury.

Když zrovna není v kanceláři, zdolává tatranské vrcholy, visí na lezeckých stěnách, hraje volejbal a v zimním období působí jako lyžařský instruktor. Je také fanda běhu na dlouhou trať – a to nejenom v byznysu.

 • Odbornost

  • vedení
  • obchod
 • Stravování

  • všežravec
 • Technologie

  • mám windows
  • mám android
 • Osobnost

  • noční sova
 • Víno/pivo

  • pivo

Přechozí Další

Značky, kterým pomáhal/a