Kde jste: Hlavní stránkaPodnikatelské setkání: Jak vytvořit úspěšný web

Podnikatelské setkání: Jak vytvořit úspěšný web

Vydáno v blogu Podnikání

Zkušený grafik Marek Moškoř bude radit podnikatelům a firmám, jak vytvářet úspěšný a prodejní web. Podnikatelé a firmy se mohou akce zúčastnit zcela zdarma. Přednášky se uskuteční v rámci akce Podnikatelské setkání, které pořádá týdeník Profit ve spolupráci s RobertNemec.com a dalšími partnery.

Akce se uskuteční 17. května 2006 ve Zlíně. Podnikatelská setkání jsou organizována ve spolupráci s krajskou hospodářskou komorou a pod záštitou zástupců kraje. Důraz je kladen na podporu malého a středního podnikání. V rámci podnikatelského setkání ve Zlíně vystoupí se svojí přednáškou také grafik Marek Moškoř.

Protože se celá akce týká efektivní prezentace firmy na internetu, předá Marek Moškoř zástupcům firem a podnikatelům své zkušenosti a poznatky. Přednáška poradí podnikatelům, jak vytvořit úspěšný web, který umožňuje lépe prodávat výrobky, zboží či služby.

Kromě Marka Moškoře vystoupí na setkání ve Zlíně také další odborníci. Firmy a podnikatelé se v dalších přednáškách dozví, jak si registrovat doménu nebo zajistit webhosting. Čekají je rady, jak zvládnout efektivní internetový marketing. Připraveny jsou také užitečné informace o vytvoření internetového obchodu a mnohé další. Podnikatelé si budou moci také vyměnit své zkušenosti mezi sebou a navázat nové kontakty.

Celkem se již uskutečnilo třináct setkání podnikatelů, které navštívilo více než 700 zájemců. V pěti krajích se potkali přímo s hejtmany a v dalších regionech s jejich zástupci. „Nelíbí se nám také pobídková politika vlády. Poskytuje ohromné úlevy zahraničním firmám, ale vlastním lidem nenabízí téměř nic,“ kritizovali například přítomní podnikatelé přístup českého státu k vlastním občanům.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>