Kde jste: Hlavní stránkaFacebook nabízí nový typ stránek – Community Page

Facebook nabízí nový typ stránek – Community Page

Vydáno v blogu Digitální marketing

Doposud platilo, že každý správce Stránek na Facebooku musí být oprávněná osoba, která je nějakým způsobem spojena s tím, co Stránky na Facebooku propagují. Od dnešního dne se to dá obejít. Facebook nabízí nový typ Stránek - Community Page.

Community Page můžete založit na stejné adrese jako se dřív zakládaly klasické Stránky, ty se nyní nazývají Official Page. Motiv k tomuto kroku je ten, že lidé zakládali spousty „neoficiálních“ stránek a Facebook je musel z důvodu porušení pravidel rušit. Tím si ale zbytečně nahněval uživatele. Tyto stránky také indexoval Google a lidí je nacházeli v přirozených výsledcích vyhledávání, což na Facebook přivádí další uživatele.

Podoba Official Page a Community Page je naprosto stejná a stejně tak i způsob jejich ovládání, obojí také můžete propagovat PPC reklamou.

Chcete pravidelně dostávat novinky z našeho webového magazínu Marketing na internetu? Staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku. Plánujete-li reklamu na Facebooku či na jiných sociálních sítích, také nás kontaktujte, rádi vám pomůžeme.

RobertNemec.com na Facebooku
Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>