Kde jste: Hlavní stránkaNajděte easter egg a vyhrajte školení zdarma a láhev vína k tomu

Najděte easter egg a vyhrajte školení zdarma a láhev vína k tomu

Vydáno v blogu Jak se žije v digitální agentuře

Pro naše fanoušky jsme na našem webu skryli easter egg – drobnost, která tam nepatří. V našem případě se kdesi na našem webu skrývá velikonoční vajíčko.

Kdo jako první napíše do diskuze pod tímto článkem URL stránky na našem webu, kde se nalézá velikonoční vajíčko, vyhrává hned dvě ceny najednou:

  1. Školení naší internetové agentury podle svého výběru,

  2. archivní víno z osobního archívu Roberta Němce (zavoláte si a domluvíte se, o jaké víno máte zájem – každé víno je alespoň pět let staré).

Pravidla soutěže:

  1. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci a spolupracovníci internetových agentur (včetně RobertNemec.com), včetně jejich rodinných příslušníků.
  2. A to stačí. Nechceme z toho dělat domácí úkol pro naše právníky. :-)

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

  1. a nebo toto v pravní doložce? :D „Výjimku z tohoto ustanovení tvoří soubory a texty publikované na stránkách Vytiskni stránku.“

  2. Ne, to je chyba, za kterou se omlouváme. Je fakt, že klikat na „vyhledat“ bez zadání dotazu nás asi nikdy nenapadlo.Děkujeme za upozornění, vše sepisujeme a předáme k vyřešení.

  3. Bohužel nejsem právník, abych to posoudil.:-( Bereme-li to v kontextu předchozí věty, pak to znamená, že texty publikované na stránkách dostupných přes „Vytiskni stránku“ můžete volně tisknout.Jinak Právní doložka by chtěla výrazně změnit.

  4. Díky, další nedokumentovaná funkce našeho CMS – když dáte URL do uvozovek, odkazuje se na výchozí systém. Opraveno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>