Kde jste: Hlavní stránkaO násPřidejte se k našemu týmu22 důvodů, proč pracovat v RobertNemec.com

22 důvodů, proč pracovat v RobertNemec.com

Proč lidé zůstávají v RobertNemec.com mnohem déle než v jakékoli jiné digitální agentuře.

 1. U nás si vyděláte více než v jakékoli jiné české agentuře. (Je to třetí ze čtyř zásad, kterými se řídí naše agentura.)
 2. Naši lidé na agentuře nejvíce milují, že RobertNemec.com funguje spíš jako rodina.
 3. Budete v báječném kolektivu odborníků, se kterými je radost pracovat a kteří vám kdykoli pomohou (doufáme, že u nás zůstanete už jenom kvůli těm lidem). Mnoho z našich lidí je s námi již déle než sedm let.
 4. Pracujeme na zajímavých, multikanálových a také mezinárodních projektech. U nás to není žádné „deset deka SEO a patnáct gramů Facebooku“.
 5. Máme klouzavou pracovní dobu. V kanceláři byste měli být od 10.00 do 16.00. Ale obecně, kdy přijdete a kdy odejdete, záleží na vás. Nebudete muset řešit záležitosti typu „co dělat, když potřebuji k lékaři, pro dítě do školky nebo když mi přijdou domů řemeslníci“.
 6. Vyberete si, zda chcete pracovat na notebooku Lenovo ThinkPad nebo Apple MacBook. Rovněž telefon dostanete na výběr (iPhone nebo LG). Máme nasmlouvané tak výhodné tarify, že každý u nás má každý takřka neomezené volání a internet i pro soukromou potřebu zdarma.
 7. Budeme respektovat vaši individualitu (např.: Potřebujete si dodělat školu? Není problém. Na jeden den týdně vás uvolníme. Chcete pracovat jenom na poloviční nebo třetinový úvazek? I to je možné.).
 8. Můžete pracovat z domu nebo z kavárny (home office). Ne pořád, ale na jeden den v týdnu je to možné.
 9. Používáme moderní komunikační nástroje (Google Hangouts apod.) Skoro vše máme v cloudu. Kdykoli a odkudkoli budete mít svoji práci k dispozici online.
 10. Potrpíme si na dobrou kávu (lepší než ve Starbucks!) a po obědě okupujeme kávovar. Káva, čaj a čerstvé ovoce jsou v kanceláři zdarma.
 11. Budeme chtít, abyste „rostl(a)“. Pomůžeme vám rozvíjet se jako osobnost i odborník.
 12. Jezdíme na české a občas i mezinárodní konference. Jako hosté i řečníci. Zaplatíme vám tam vstupy.
 13. Máme propracovaný systém vzdělávání. Každý měsíc budete muset složit několik zkoušek. Podle své pozice dostanete 200 až 350 proplacených hodin ročně na vzdělávání. Zaplatíme vám vstupy a přístupy na konference, webináře, knihy a videomateriály. Dostanete množství knih.
 14. Jednou za rok s námi pojedete na čtyřdenní firemní teambuilding.
 15. Můžete pracovat v Brně nebo v Praze dle vlastní volby. A nebo to střídat.
 16. Každý měsíc vyrážíme společně za kulturou (divadla a koncerty) a/nebo sportem (lasergame, kola, různé hry). Většina firmy mírně ujíždí na sauně. Každý měsíc máme nějakou firemní akci, kterou částečně nebo plně hradí firma.
 17. Úvazek a typ pracovního poměru nejsou rozhodující (30, 50 nebo 80 %).
 18. U nás nebudete jeden z mnoha. U nás pracují jen ti nejlepší. Stanete se jím také.
 19. Vaše pracovní zařazení nemusí být stálé. Když vás zaujme jiná oblast, můžete si ji zkusit také. Začnete třeba jako junior konzultant na SEO a emailing, pak postoupíte jako konzultant a budete se třeba věnovat UX. Následně se stanete Senior Business Development Managerem. Nebo třeba Head of Department.
 20. Máme patnáct let zkušeností s digitálním marketingem. Protože vaši kolegové jsou u nás často déle než sedm let, budete se učit od zkušenějších kolegů.
 21. Budete pracovat v jedné z nejznámějších digitálních agentur v Česku. Přeci jenom, máme na sociálních sítích přes 7 000 fanošků a followerů.
 22. Pivo, víno a sekt v kanclu je povoleno. Hlavně víno a sekty se podávají při každé dobré přiležitosti. :-)

<- Zpět na seznam pracovních pozic