Kde jste: Hlavní stránkaO násChcete se přidat ke hvězdám?

Chcete se přidat ke hvězdám?

Nechceme dobré pracovníky

Chceme jen ty nejlepší.

Třetí pravidlo naší agentury zní: „Nabízíme nejvíce, požadujeme nejvíce.“

Práce v naší digitální agentuře není snadná. Naopak, je to velice náročná práce. Budeme po vás chtít, abyste se stal(a) špičkou ve svém oboru (ať už budete dělat SEO, pracovat s Google Analytics či ladit PPC kampaň).

Požadujeme efektivní a mistrovskou práci. Občas budete pracovat po nocích, občas přijde veškerá vaše práce vniveč, protože klient ji nakonec odmítne.

Na druhou stranu uděláme cokoli pro to, abyste u nás zůstal(a) co nejdéle.

Chceme, aby vás práce v naší reklamní agentuře maximálně bavila (mrkněte na náš Slovník pro přijímací pohovory). Aby obohacovala váš život. Abyste díky ní mohli růst. Aby se z vás stávaly lepší osobnosti. Abyste díky ní mohli žít hojný a hodnotný život.

Chceme, abyste zde potkali skvělé lidi, kteří se stanou vašimi přáteli. Abyste se stal(a) tak výborným(ou), že vás budou konkurenční agentury přetahovat (pokoušejí se o to :-)). Aby to byla ta nejnáročnější práce, kterou budete milovat.

Než se k nám přihlásíte, podívejte se, jaká je filozofie práce v naší reklamní agentuře, proč naši práci milujeme, pro jaké klienty budete pracovat a co o nás říkají.

Nejste si jisti, jestli u nás pracovat? Přečtěte si 20 důvodů, proč pracovat v RobertNemec.com.

Hledáme jenom takové lidi, kteří s námi chtějí dlouhodobě budovat nejlepší digitální agenturu v České republice a přilehlém okolí. Přečtěte si také, jak žádat o práci v reklamní agentuře.

A nyní se již můžete podívat, jaká volná místa pro vás naše digitální agentura má.

  Přečtěte si výpovědi našich kolegů

 • Jakub Dvořáček

  V agentuře RobertNemec.com jsme založeni na silných individualitách a přitom jsme týmovými hráči. Spojením našich sil a schopností tvoříme spolehlivého a jediného partnera v oblasti digitálních médií, kterého budete chtít.

 • Lukáš Pokorný

  Baví mě to tu. RobertNemec.com je v mnoha ohledech vzorem pro fungování firem. A to dovnitř (vůči zaměstnancům) i ven (vůči klientům).

 • Pavel Šíma

  Před rokem jsem o tom, proč miluji svou práci v RobertNemec.com, napsal celý článek. And it gets more awesome every day.

 • Martin Šimko

  V agentuře nejsem jeden z mnoha. Tak jako já i každý další kolega je důležitou součástí, bez které se ostatní v týmu neobejdou. Klientům se snažíme být vždy prospěšní. Někdy to znamená dlouhé rozmlouvání zdánlivě dobrého nápadu nebo urgování práce. Jindy zase příjemně strávené školení se zaměstnanci klienta. Díky tomu ale 100% vím, že klientům přinášíme užitek.

 • Monika Styxová

  Výzva, kreativní činnost a perfektní tým - to je RobertNemec.com. Svoji práci neděláme strojově, ale bděle přemýšlíme, jak klientům pomoci. Naše práce má smysl a není den, kdy bychom se při ní nebavili.

Vyberte si vaši hvězdnou pozici