Kde jste: Hlavní stránkaO násPřidejte se ke hvězdám

Přidejte se ke hvězdám

Nemá smysl chodit do práce

Nebo vy snad chcete strávit většinu vašeho bdělého života děláním nějakých nesmyslných úkonů, kde jediným výstupem je, že máte peníze na to kde spát, najíst se, koupit si pár věcí a zajet si na dovolenou?

Já chci víc. Mnohem víc. Chci, aby naše práce přinášela hojný život všem našim klientům i všem mým kolegům. Chci, aby díky ní rostli moji kolegové jako osobnosti i profesionálové. Aby mohli naplno rozvíjet všechny talenty, které do nich byly vloženy. Aby je práce bavila a těšili se do ní. Protože má cenu dělat většinu vašeho bdělého života něco, co vás nebaví minimálně stejně tak jako sex?

Chci, aby pro nás práce byla zábava.

Smyslem naší práce je pomáhat žít našim klientům ve větší hojnosti, než kdyby se obrátili na jakoukoli jinou agenturu. Abychom měli největší ROI na trhu, musíme zaměstnávat jenom ty nejlepší lidi na trhu. Abychom mohli zaměstnávat ty nejlepší, musíme jim nabídnout ty nejlepší podmínky na trhu. Proto také třetí pravidlo naší agentury zní: „Nabízíme nejvíce, požadujeme nejvíce.“

Práce v naší digitální agentuře není snadná. Naopak, je to velice náročná práce. Budeme po vás chtít, abyste se stal(a) hvězdou ve svém oboru (ať už budete vymýšlet reklamní kampaň, dělat SEO, pracovat s Google Analytics či ladit PPC kampaň).

Necheme dobré kolegy. Chceme jen ty nejlepší. Požadujeme efektivní a hvězdnou práci. Občas budete pracovat po nocích. Občas přijde veškerá vaše práce vniveč, protože klient ji nakonec odmítne nebo neprojde testováním.

Na druhou stranu já i moji kolegové uděláme cokoli pro to, abyste u nás zůstal(a) co nejdéle. A daří se nám to: Za poslední tři roky od nás odešli jenom tři lidé: jeden pro neplnění cílů, druhá za láskou do Itálie a třetí šéfovat sekci do velkého holdingu.

Chceme, aby vás práce v naší reklamní agentuře maximálně bavila (mrkněte na náš Slovník pro přijímací pohovory). Aby obohacovala váš život. Abyste díky ní mohli růst. Aby se z vás stávaly lepší osobnosti. Abyste díky ní mohli žít hojný a hodnotný život. A ano, znamená to i plat vyšší než v jakékoli jiné agentuře.

Chceme, abyste zde potkali skvělé lidi, kteří se stanou vašimi přáteli. Abyste se stal(a) tak výborným(ou), že vás budou konkurenční agentury přetahovat (pokoušejí se o to skoro každý den :-)). Aby to byla ta nejnáročnější práce, kterou budete milovat.

Než se k nám přihlásíte, podívejte se, jaká je filozofie práce v naší reklamní agentuře, proč naši práci milujeme, pro jaké klienty budete pracovat a co o nás říkají.

Nejste si jisti, jestli u nás pracovat? Přečtěte si 20 důvodů, proč pracovat v RobertNemec.com.

Robert NěmecHledáme jenom takové lidi, kteří s námi chtějí dlouhodobě budovat nejlepší digitální agenturu v České republice a přilehlém okolí. Přečtěte si také, jak žádat o práci v reklamní agentuře.

A nyní se již níže podívejte, jaká volná místa pro vás naše digitální agentura má.

 Robert Němec

  Přečtěte si zkušenosti našich hvězd

 • Jakub Dvořáček

  V agentuře RobertNemec.com jsme založeni na silných individualitách a přitom jsme týmovými hráči. Spojením našich sil a schopností tvoříme spolehlivého a jediného partnera v oblasti digitálních médií, kterého budete chtít.

 • Lukáš Pokorný

  Baví mě to tu. RobertNemec.com je v mnoha ohledech vzorem pro fungování firem. A to dovnitř (vůči zaměstnancům) i ven (vůči klientům).

 • Pavel Šíma

  Před rokem jsem o tom, proč miluji svou práci v RobertNemec.com, napsal celý článek. And it gets more awesome every day.

 • Martin Šimko

  V agentuře nejsem jeden z mnoha. Tak jako já i každý další kolega je důležitou součástí, bez které se ostatní v týmu neobejdou. Klientům se snažíme být vždy prospěšní. Někdy to znamená dlouhé rozmlouvání zdánlivě dobrého nápadu nebo urgování práce. Jindy zase příjemně strávené školení se zaměstnanci klienta. Díky tomu ale 100% vím, že klientům přinášíme užitek.

 • Monika Styxová

  Výzva, kreativní činnost a perfektní tým - to je RobertNemec.com. Svoji práci neděláme strojově, ale bděle přemýšlíme, jak klientům pomoci. Naše práce má smysl a není den, kdy bychom se při ní nebavili.

Vyberte si vaši hvězdnou pozici

RNc

Social Media konzultant +1

Social Media konzultant ve většině agentur dělá jen Social Media práci. Na to my ale nevěříme. Hledáme proto Social Media frajera +1, který kromě Facebooku a Twitteru bude ovládat jeden další skill. Třeba SEO nebo PPCčka. Nebo analytiku. Kreativu. Copywriting. Nejúspěšnější konzultanti v Socia l Media mají totiž přesah a rozhled.

Zjistěte, jak se stát hvězdou