Kde jste: Hlavní stránkaChemoprojekt chystá wedesign s RobertNemec.com

Chemoprojekt chystá wedesign s RobertNemec.com

Vydáno v blogu Naši noví klienti, Tiskové zprávy

Chemoprojekt, a. s., přední dodavatel v oblasti chemického průmyslu, připravuje ve spolupráci s internetovou reklamní agenturou RobertNemec.com nový vzhled svých webových stránek.

Úkolem internetové reklamní agentury RobertNemec.com je navrhnout pro společnost Chemoprojekt grafický vzhled nového webu. Kvalitní webdesign je přitom podle studie Carleton University v Ottawě velmi důležitý. Návštěvník totiž ohodnotí webovou prezentaci během 50 milisekund. Výzkum Stanfordské univerzity také potvrdil, že webdesign rozhoduje průměru ze 46,1 % o tom, zda firma získá nebo ztratí nového zákazníka. Agentura se přitom při návrhu webdesignu zaměřuje na marketing, použitelnost a přístupnost.

Internetová reklamní agentura RobertNemec.com již dříve realizovala webdesign pro firmu Safina, a. s., která je jedním z akcionářů společnosti Chemoprojekt. Společnost Safina, a. s., se věnuje zkoušení a zpracování drahých a vzácných kovů, pokovování drahými a vzácnými kovy, výrobě práškových kovů, výrobě aparatur a laboratorního nářadí.

Chemoprojekt, a. s., je česká projekční, inženýrská a dodavatelská společnost, která na českém trhu působí už od roku 1950. Svým zákazníkům dodává řešení z oblasti organické a anorganické chemie, petrochemie, rafinerií, zpracování zemního plynu, výroby papíru a celulózy, energetiky a ochrany životního prostředí.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>