Kde jste: Hlavní stránkaNové blogy o SEO, webdesignu a internetu

Nové blogy o SEO, webdesignu a internetu

Vydáno v blogu SEO, SEO a PPC ve vyhledávačích

Lidé z našeho týmu si založili webový deníček a pravidelně píší do svých odborných weblogů. Na blogu Jakuba Skaly si můžete přečíst novinky o internetu a optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Kodér Jakub Matějka se věnuje tématu webdesign. Programátor Jan Šedo bloguje o internetu.

Blogujeme nejen o SEO

Dalším weblogem je deník Jakuba Matějky s velmi optimistickým názvem Blog nadšeného kodéra. Podtitul O kódování validně, přístupně a snad i rozumně naznačuje, že si na své přijdou příznivci HTML, XHTML a zájemci o webdesign. Z posledních článků doporučuji Jak stylovat pro různé prohlížeče.

Programátor PHP a SEO konzultant Jan Šedo si založil deníček o internetu na lehce zapamatovatelné adrese internet.blog.cz. Jestliže se chcete dozvětět, jak si vytvořit vlastní Google a zároveň nahlédnout do historie tohoto vyhledávače, přečtěte si spot Mám svůj google! Chcete také?

Posledním blogem je můj weblog o internetu a e-marketingu. Původně se jednalo administrátorský blog. Později jsem si do něho začal zapisovat informace, které se týkají mého oboru. Jestliže píšete svůj vlastní deníček, mohou se vám hodit rady, jak se vyvarovat deseti chyb na blogu od Jakoba Nielsena.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>