Kde jste: Hlavní stránkaRobertNemec.com: CD s „hudbou“ jsme nerozesílali, ale děkujeme za reklamu zadarmo

RobertNemec.com: CD s „hudbou“ jsme nerozesílali, ale děkujeme za reklamu zadarmo

Vydáno v blogu Tiskové zprávy

Praha 11. prosince - Jménem internetové reklamní agentury RobertNemec.com bylo v minulém týdnu jako vánoční dárek anonymně rozesíláno CD s obsahem webu www.wtfk.cz. Adresáty byly zejména známé osobnosti českého internetu.

Kdo za tímto aktem stojí, ale není doposud jasné. Robert Němec, ředitel internetové reklamní agentury RobertNemec.com, jasně odmítá, že by měl s CD cokoliv společného: „Velmi nás těší, že nám někdo dělá drahou reklamu zadarmo. Na druhou stranu nemůžeme tuto pozornost přijmout a jednoznačně říkáme, že jsme o této akci nic nevěděli a neneseme za ni žádnou odpovědnost.

Web www.wtfk.cz obsahuje hudební tracky, které jsou na webu schovány pod imaginární zdí sociální sítě Facebook. Na zdi jsou příspěvky lidí jako Věra Pohlová (autorka výroku: „Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“), Ivo Lukačovič (zakladatel českého vyhledávače Seznam.cz) nebo Radek Hulán (internetový publicista).

O RobertNemec.com

RobertNemec.com (www.robertnemec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty patří např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

Doporučte tento článek přátelům Nechte si zasílat čtrnáctidenní přehled našich článků na e-mail
Odebírejte newsletter:

Přečtěte si další články k tématu

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>